Úvodní obrázek makléře Dana Rumanová
Makléř Dana Rumanová
Realitní makléř

Dana Rumanová

Realitní makléř
Dana Rumanová
Kontaktujte mě

PROFIL

Hlavní náplní mojí činnosti je prodej domů, bytů, pozemků i rekreačních objektů a pronájem bytů a nemovitostí v Praze a okolí. Zaměřuji se nejvíce na Prahu a Střední Čechy. Vzhledem k sídlu kanceláře konkrétně Praha 4 Pankrác, Michle, Nusle, Krč, Kamýk, Modřany, ale nemovitosti úspěšně prodávám a pronajímám i v jiných částech Prahy a pokud si to moji klienti přejí, postarám se o jejich nemovitost i mimo Středočeský kraj. Ráda vám poskytnu konzultace v oblasti nemovitostí, zařídím hypotéku,  PENB,  zpracuji odhad tržní ceny, nebo posudek za účelem dědického řízení.

Realitami jsem se začala zabývat již v roce 1994. Po zkušenostech s obchodní činností v jiných oblastech jsem v realitách našla to, co jsem vždycky hledala. Pestrou práci s lidmi, proniknutí do oblasti práva a stavebnictví, architektury, cestování.

Všechno, co mě vždy zajímalo. Především ale pocit, že tahle práce má smysl. Neljepší odměnou po uzavřeném obchodu je spokojenost mých klientů, a to jak prodávajících, kterým se otevře cesta k získání nového bydlení nebo vyřešení finančních problémů, tak kupujících, kteří si splní svůj sen.

K prodeji vaší nemovitosti přistupuji individuálně a diskrétně a díky více než dvacetiletým zkušenostem v realitním oboru a díky velmi dobrým znalostem realitního trhu v Praze i mimo Prahu se budu snažit vám poskytnout ty nejkvalitnější realitní služby.

Číst více

SPECIALIZACE A PŮSOBNOST

Oblasti působnosti:
Telefon:
Adresa:

RE/MAX Harmony, Na Pankráci 808/20

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

Nebylo přidáno žádné hodnocení

Přidat hodnocení

Kontaktní formulář

Avatar makléře Dana Rumanová
Realitní makléř
Dana Rumanová
Kontaktujte mě