Makléře Eva  Langerová
REALITNÍ MAKLÉŘ

Eva Langerová

Nelze kontaktovat Toto je můj profil

SPECIALIZACE A PŮSOBNOST

Oblasti působnosti:
Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 1x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Hodnocení - Paní Eva Langerová nás provedla koupí naší nemovitosti ve velmi krátkém časovém úseku  a se skvělým servisem. Od našeho prvního kontaktu, kdy jsme objevili nabídku, do zdárného ukončení, tedy zápisu převodu nemovitosti, se nám věnovala s maximálním nasazením. Byli jsme v kontaktu na dálku, protože bydlíme jinde, než je koupená nemovitost, přesto s pomocí a ochotou paní Evy Langerové proběhly  veškeré administrativní záležitosti bez problémů. Naše požadavky vždy vyřešila, zařídila opravdu vše, co jsme potřebovali. Jako třešničku na dortu musím zdůraznit skvělý nápad objednat nás na určitou hodinu k dodavateli energií na převod od původního majitele.
Mohu konstatovat, že pro paní makléřku Evu Langerovou nebylo v našem případě nic nemožné, jsme naprosto spokojení. Doporučuji její služby bez nejmenších připomínek.

Paní Eva Langerová nás provedla koupí naší nemovitosti ve velmi krátkém časovém úseku a se skvělým servisem. Od našeho prvního kontaktu, kdy jsme objevili nabídku, do zdárného ukončení, tedy zápisu převodu nemovitosti, se nám věnovala s maximálním nasazením. Byli jsme v kontaktu na dálku, protože bydlíme jinde, než je koupená nemovitost, přesto s pomocí a ochotou paní Evy Langerové proběhly veškeré administrativní záležitosti bez problémů. Naše požadavky vždy vyřešila, zařídila opravdu vše, co jsme potřebovali. Jako třešničku na dortu musím zdůraznit skvělý nápad objednat nás na určitou hodinu k dodavateli energií na převod od původního majitele. Mohu konstatovat, že pro paní makléřku Evu Langerovou nebylo v našem případě nic nemožné, jsme naprosto spokojení. Doporučuji její služby bez nejmenších připomínek.

Nataša Králová

Hodnocení

Hodnoceno:

06.07.2020