Makléře Martin Rypák
REALITNÍ MAKLÉŘ

Martin Rypák

Kontaktujte mě

PROFIL

Jmenuji se Martin Rypák a jsem realitním poradcem ve společnosti Dachi - realitní kanceláři s tradicí od roku 1992.

Pocházím z krásného Slovenska. Vystudoval jsem obchodní ekonomii a svoji pozornost jsem zaměřil na to, že se chci nadále rozvíjet a zdokonalovat v tomto oboru, který je úzce spojen s realitním poradenstvím.

Teorii, kterou jsem se naučil, jsem pak využil v praxi, což mi pomohlo získat větší přehled a náhled nad danou problematikou. Pracoval jsem na Slovensku v oblasti obchodu a pak jako obchodní poradce.

 

„Když není práce protkaná láskou, je zbytečná.” Matka Tereza

 

O mně

Vždy jsem chtěl cestovat po celé Evropě a poznávat krásu architektury, umění a setkávat se s lidmi, což mi práce realitního poradce umožnila.  I když jsem Slovák, tak na Moravě se cítím jako doma.

Proč právě DACHI? Po vlastní zkušenosti a pomoci při výběru bytu jsem byl jako zákazník velmi spokojen.

Mezi mé záliby patří cestovaní, turistika a rád studuji historické knihy z oblasti náboženství.

Jsem tu pro Vás a rád se budu zajímat o vše co je potřebné při výběru Vaší nemovitosti nebo prodeji, aby každý z nás byl spokojen.

Věnují se oblasti Olomouc, Brno, Ostrava, Praha i věsíce. Nebojte se mi svěřít  své nemovitosti jsem tady pro Vás.


A proto sem ztotožněný s lidským přístupem a nalezením kompromisu v každé situaci.
Těším se proto, až Vám budu moci předat kus svého nadšení a vůle zabojovat za nalezení Vašeho nového bydlení.

 

 

 

 

Číst více

SPECIALIZACE A PŮSOBNOST

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 7x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Krásno nad BečvouRáda bych se s Vámi podělila o štěstí, které mě potkalo ve formě realitního makléře ,pana Martina Rypáka.Od prvního momentu hledal řešení,které bylo v chvíli nejvýhodnější pro všechny zůčastněné strany a od první prohlídky nemovitosti,do uložení hotovosti do úschovy uplynulo pouhých 10 dnů.Vaše realitní kancelář má obrovské štěstí ,a já ho měla taky.Vaši RK budu všem ze srdce ráda doporučovat.pí. Markéta Pospíšilová

Krásno nad Bečvou

Ráda bych se s Vámi podělila o štěstí, které mě potkalo ve formě realitního makléře ,pana Martina Rypáka.

Od prvního momentu hledal řešení,které bylo v chvíli nejvýhodnější pro všechny zůčastněné strany a od první prohlídky nemovitosti,do uložení hotovosti do úschovy uplynulo pouhých 10 dnů.

Vaše realitní kancelář má obrovské štěstí ,a já ho měla taky.

Vaši RK budu všem ze srdce ráda doporučovat.

pí. Markéta Pospíšilová

Martin Rypák
|
Zdroj: https://www.martinrypak.cz/krasno-nad-becvou/

Hodnocení

Hodnoceno:

20.09.2021

Děkují moc, 

S pozdravem, 

Martin 

Hodnocení - Prodej bytu, Krásno nad BečvouChtěla bych poděkovat realitnímu makléři panu Martinu Rypákovi. Je to neuvěřitelný profesionál, ochotný, vstřícný, empatický,milý s úžasně lidským jednáním. S velkou radostí budu Vaši realitní kancelář ochotně doporučovat. Slováková Tereza

Prodej bytu, Krásno nad Bečvou

Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři panu Martinu Rypákovi. Je to neuvěřitelný profesionál, ochotný, vstřícný, empatický,milý s úžasně lidským jednáním. S velkou radostí budu Vaši realitní kancelář ochotně doporučovat.

 

Slováková Tereza


Martin Rypák
|
Zdroj: https://www.martinrypak.cz/prodej-bytu-krasno-nad-becvou/

Hodnocení

Hodnoceno:

20.09.2021

Děkují moc, 

S pozdravem, 

Martin

Hodnocení - Prodej chaty, Dolany.Tímto chci poděkovat panu Martinu Rypákovi za vstřícný a profesionální přístup. V průběhu celého prodeje se snažil, aby bylo všechno vyřízeno co nejrychleji a aby mi vše co nejvíc zjednodušil a usnadnil. V minulosti jsem už řešil nákup a prodej nemovitosti s jinými zprostředkovatel. Mohu však říct, že s panem Rypákem byla spolupráce pro mě nejlepší a nejpohodlnější. Jako makléře ho velmi chválím a dalším klientům RK ho určitě doporučuji.p. Ing. Jiří Vaculík

Prodej chaty, Dolany.

Tímto chci poděkovat panu Martinu Rypákovi za vstřícný a profesionální přístup. V průběhu celého prodeje se snažil, aby bylo všechno vyřízeno co nejrychleji a aby mi vše co nejvíc zjednodušil a usnadnil. V minulosti jsem už řešil nákup a prodej nemovitosti s jinými zprostředkovatel. Mohu však říct, že s panem Rypákem byla spolupráce pro mě nejlepší a nejpohodlnější. 

Jako makléře ho velmi chválím a dalším klientům RK ho určitě doporučuji.

p. Ing. Jiří Vaculík


Martin Rypák
|
Zdroj: https://www.martinrypak.cz/prodej-chaty-dolany/

Hodnocení

Hodnoceno:

20.09.2021

Vážený pane Vaculík, děkují mnohokrát, že jsem právě Vám mohl prodat nemovitost v Dolanech. Hodně se mi dobré s Vámi spolupracovalo při celém prodeji, ať se Vám dobře bydlí. 

S pozdravem, 

Martin 

Kontaktní formulář


Nahoru