Hodnocení makléře

Makléře Ing. Mariana Flašková

Ing. Mariana Flašková

Profil makléře
Hodnocení - Profesionální přístup a spolehlivé služby paní Mariany nás velmi potěšily. Splnila  veškeré naše požadavky a zařídila rychle pronájem našeho bytu. Služby jsme využily opakovaně. Děkujeme za skvělou práci.

Profesionální přístup a spolehlivé služby paní Mariany nás velmi potěšily. Splnila veškeré naše požadavky a zařídila rychle pronájem našeho bytu. Služby jsme využily opakovaně. Děkujeme za skvělou práci.

Livia

Hodnocení

Hodnoceno:

16.09.2021

Děkuji Vám za hodnocení. Jsem ráda, že jste byli spokojeni a že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

Hodnocení - Paní Flašková je profík každým coulem. Dokázala velmi rychle pronajmout můj byt i přesto, že právě vrcholila koronakrize. Komunikace s ní byla rychlá, jednoznačná a příjemná. Vřele doporučuji!

Paní Flašková je profík každým coulem. Dokázala velmi rychle pronajmout můj byt i přesto, že právě vrcholila koronakrize. Komunikace s ní byla rychlá, jednoznačná a příjemná. Vřele doporučuji!

Michaela

Hodnocení

Hodnoceno:

15.09.2021

Mnohokrát děkuji, jsem ráda, že jste byla spokojena.

Hodnocení - Paní Flašková pronajala můj byt a zároveň ho pro mne spravuje, komunikuje s nájemníky a dodavateli, nemusím se o nic starat a zároveň se mohu spolehnout, že je o byt postaráno jako o vlastní. Po zkušenostech s jinými RK jsem za její služby vděčná a mohu jedině doporučit.

Paní Flašková pronajala můj byt a zároveň ho pro mne spravuje, komunikuje s nájemníky a dodavateli, nemusím se o nic starat a zároveň se mohu spolehnout, že je o byt postaráno jako o vlastní. Po zkušenostech s jinými RK jsem za její služby vděčná a mohu jedině doporučit.

Jana

Hodnocení

Hodnoceno:

14.09.2021

Děkuji za krásné hodnocení, kterého si velmi vážím.


Nahoru