Realitní obor je velmi rozsáhlý a ve spoustě věcí komplikovaný. Samozřejmě nabízí také spoustu skvělých možností a služeb, ale určitě se najde i velké množství nepravostí a lidí se špatnými úmysly.

Běžný klient, který kupuje popřípadě prodává jednu dvě nemovitosti za život, je velmi jednoduché, aby se v tom ztratil a přivodil si spoustu nepříjemností. Proto je dobré najít si dobrého průvodce, který mu ve všem poradí a provede ho celou realitní transakcí.

O nás, obrázek 1

Nezávislý realitní portál pomáhá všem realitním makléřům, kteří vykonávají svojí práci poctivě a podle pravidel, aby se o jejich službách dozvědělo co nejvíce potenciálních klientů.

Všem zájemcům o prodej nemovitosti pak nabízí srovnání kvality a rozsahu poskytovaných služeb jednotlivými makléři, kdy se mohou velmi jednoduše podívat např. i na realizované obchody či reference od klientů. To ale není vše. Kromě toho neustále vytváříme rozšiřující se databázi odborných informací a článků o realitách a umožňujeme oslovit kteréhokoliv makléře v databázi s dotazem, problémem či potřebou.

Najděte si svého odborníka na reality a sdílejte s námi své zkušenosti i Vy.

O nás, obrázek 2

Kontaktujte nás

Nezávislý realitní portál

Nezávislý realitní portál s.r.o.
IČO: 05590841
DIČ: CZ05590841

Bělohorská 659/198
Praha 6
PSČ 169 00


Nahoru