Hodnocení makléře

Makléře Jiří Šimon

Jiří Šimon

Profil makléře
Hodnocení - Chceme tímto moc poděkovat panu Šimonovi za perfektní zastoupení a servis při prodeji bytu na Praze 9. Pan Šimon je velmi ochotný, milý a hlavně schopný. Není to žádný nepříjemný makléř, kterého obtěžujete, ale pracuje pro vás a vy se tak i cítíte. :-) Všechno probíhalo hladce a už za týden po zveřejnění nabídky byla podepsaná rezervace! Navíc nám pan Šimon pomohl i s vyřízením převodu energií a zařízením různých drobností. Jsme opravdu velmi spokojení. Ještě jednou děkujeme a pana Šimona vřele doporučujeme! :-)

Chceme tímto moc poděkovat panu Šimonovi za perfektní zastoupení a servis při prodeji bytu na Praze 9. Pan Šimon je velmi ochotný, milý a hlavně schopný. Není to žádný nepříjemný makléř, kterého obtěžujete, ale pracuje pro vás a vy se tak i cítíte. :-) Všechno probíhalo hladce a už za týden po zveřejnění nabídky byla podepsaná rezervace! Navíc nám pan Šimon pomohl i s vyřízením převodu energií a zařízením různých drobností. Jsme opravdu velmi spokojení. Ještě jednou děkujeme a pana Šimona vřele doporučujeme! :-)

Libor Kratochvíl

Hodnocení

Hodnoceno:

13.03.2023

Hodnocení - Vanda a Petr Havránkovi - kupující a prodávající pozemku v Mělníku. Chceme panu Šimonovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve 
s koupí, nyní s prodejem nemovitosti. 

Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým "makléřem – přítelem".
 Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další 
spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, 
jakými jsme právě my.

Vanda a Petr Havránkovi - kupující a prodávající pozemku v Mělníku. Chceme panu Šimonovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem nemovitosti. Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým "makléřem – přítelem". Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, jakými jsme právě my.

Jiří Šimon
|
Zdroj: https://jirisimon.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

02.11.2020

Děkuji.

Hodnocení - Lukáš Anděl - prodávající bytu Praha - Černý Most   www.bytcernymost.cz. Jaká byla vaše celková zkušenost se mnou?: Skvělá. V čem jsem vám 
nejvíce pomohl?: Nemusel jsem se o nic starat. Na čem bych měl naopak 
zapracovat?: Trošku zahaprovali advokati, ale to člověk nemá plně pod 
kontrolou.
Využili byste služeb znovu? Jistě.
Proč byste mě doporučili ostatním?: Plná spokojenost. Profesionalita.

Lukáš Anděl - prodávající bytu Praha - Černý Most www.bytcernymost.cz. Jaká byla vaše celková zkušenost se mnou?: Skvělá. V čem jsem vám nejvíce pomohl?: Nemusel jsem se o nic starat. Na čem bych měl naopak zapracovat?: Trošku zahaprovali advokati, ale to člověk nemá plně pod kontrolou. Využili byste služeb znovu? Jistě. Proč byste mě doporučili ostatním?: Plná spokojenost. Profesionalita.

Jiří Šimon
|
Zdroj: https://jirisimon.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

02.11.2020

Děkuji.

Hodnocení - Manželé Baštovi - prodávající několika nemovitostí. Jsem velice spokojen s panem Šimonem, co se týká prodeje nemovitostí. 
Setkal jsem se s několika realitními makléři, ale s takovou 
profesionalitou jsem se ještě nesetkal. Jsem přesvědčen po mých 
zkušenostech, že by měl pan Šimon ostatní makléře školit, aby věděli jak
 se to dělá. Jaromír Bašta.

Manželé Baštovi - prodávající několika nemovitostí. Jsem velice spokojen s panem Šimonem, co se týká prodeje nemovitostí. Setkal jsem se s několika realitními makléři, ale s takovou profesionalitou jsem se ještě nesetkal. Jsem přesvědčen po mých zkušenostech, že by měl pan Šimon ostatní makléře školit, aby věděli jak se to dělá. Jaromír Bašta.

Jiří Šimon
|
Zdroj: https://jirisimon.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

02.11.2020

Děkuji.


Nahoru