Makléře Jiří Šimon
REALITNÍ MAKLÉŘ

Jiří Šimon

Kontaktujte mě

PROFIL

Jsem profesionální makléř, odborník na realitní trh – a moje práce je mým koníčkem. Za sebou mám 20 let praxe a více než 670+ prodaných domů, bytů i pozemků. Jmenuji se Jiří Šimon a pomohu i vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a především v požadovaném čase. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet! Dohodneme se?

Rád bych Vám nabídl své výjimečné realitní služby.
Ukázku, jak prezentuji nemovitosti a co vše je možné vytvořit pro váš prodej a jak se dá prodat nemovitost pomocí skvělé prezentace za 3 týdny najdete zde: www.dumdavle.cz
Mou osobní internetovou prezentaci najdete zde: www.jirisimon.cz
Ukázku základních služeb, které pro vás zajistím najdete zde: www.jirisimon.cz/prezentace
Mnou aktuálně nabízené nemovitosti najdete zde: www.jirisimon.cz/nabidka
Mnou prodané nemovitosti z poslední doby najedete zde: www.jirisimon.cz/prodano
Reference klientů na mou práci najdete zde: www.jirisimon.cz/reference

Pokud vás má nabídka zaujala jsem připraven stejné služby poskytnout i vám.
Můj způsob práce je také výjimečný. Na první schůzce s klientem pobavím o jeho představách, obhlédnu si nemovitost a seznámím s detaily. Následně během jedno až dvou dnů zpracuji přesné ocenění nemovitosti, abychom společně věděli jaká je reálná prodejní cena a navrhnu prodejní strategii, tak aby se vaše nemovitost prodala za co nejvyšší možnou cenu a také se prodala ve vými požadovaném čase. Doposud vše nezávazně.
Pokud vám to, co vám navrhnu bude dávat smysl a bude to cesta, kterou byste se chtěli vydat při profesionálním prodeji nemovitosti, tak se dohodneme na závazné spolupráci a spustíme celý proces.
Pokud se vám tento postup líbí, tak bych jako první krok navrhoval domluvit se na nezávazné osobní schůzce v nemovitosti, kde si budeme moci vše vyjasnit, poznat se a budu vám moci ukázat, co vše je pro úspěšný prodej za co nejvyšší cenu ve vámi požadovaném čase potřeba udělat a co pro vás jsem schopen udělat já.

Má práce je mým koníčkem a baví mě. Rád budu vaším úspěšným průvodcem na realitním trhu.
Jiří Šimon - výjimečné realitní služby
tel.: 602304070, email: jirisimon@jirisimon.cz, www.jirisimon.cz
kancelář: Praha 1, Národní 39


Číst více

KONTAKTY

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 4x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Chceme tímto moc poděkovat panu Šimonovi za perfektní zastoupení a servis při prodeji bytu na Praze 9. Pan Šimon je velmi ochotný, milý a hlavně schopný. Není to žádný nepříjemný makléř, kterého obtěžujete, ale pracuje pro vás a vy se tak i cítíte. :-) Všechno probíhalo hladce a už za týden po zveřejnění nabídky byla podepsaná rezervace! Navíc nám pan Šimon pomohl i s vyřízením převodu energií a zařízením různých drobností. Jsme opravdu velmi spokojení. Ještě jednou děkujeme a pana Šimona vřele doporučujeme! :-)

Chceme tímto moc poděkovat panu Šimonovi za perfektní zastoupení a servis při prodeji bytu na Praze 9. Pan Šimon je velmi ochotný, milý a hlavně schopný. Není to žádný nepříjemný makléř, kterého obtěžujete, ale pracuje pro vás a vy se tak i cítíte. :-) Všechno probíhalo hladce a už za týden po zveřejnění nabídky byla podepsaná rezervace! Navíc nám pan Šimon pomohl i s vyřízením převodu energií a zařízením různých drobností. Jsme opravdu velmi spokojení. Ještě jednou děkujeme a pana Šimona vřele doporučujeme! :-)

Libor Kratochvíl

Hodnocení

Hodnoceno:

13.03.2023

Hodnocení - Vanda a Petr Havránkovi - kupující a prodávající pozemku v Mělníku. Chceme panu Šimonovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve 
s koupí, nyní s prodejem nemovitosti. 

Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým "makléřem – přítelem".
 Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další 
spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, 
jakými jsme právě my.

Vanda a Petr Havránkovi - kupující a prodávající pozemku v Mělníku. Chceme panu Šimonovi už podruhé poděkovat za perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem nemovitosti. Stal se naším osobním realitním makléřem, takovým "makléřem – přítelem". Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na něj natrefili. Přejeme mu další spokojené klienty, kteří se na něj s důvěrou opakovaně obrátí – takové, jakými jsme právě my.

Jiří Šimon
|
Zdroj: https://jirisimon.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

02.11.2020

Děkuji.

Hodnocení - Lukáš Anděl - prodávající bytu Praha - Černý Most   www.bytcernymost.cz. Jaká byla vaše celková zkušenost se mnou?: Skvělá. V čem jsem vám 
nejvíce pomohl?: Nemusel jsem se o nic starat. Na čem bych měl naopak 
zapracovat?: Trošku zahaprovali advokati, ale to člověk nemá plně pod 
kontrolou.
Využili byste služeb znovu? Jistě.
Proč byste mě doporučili ostatním?: Plná spokojenost. Profesionalita.

Lukáš Anděl - prodávající bytu Praha - Černý Most www.bytcernymost.cz. Jaká byla vaše celková zkušenost se mnou?: Skvělá. V čem jsem vám nejvíce pomohl?: Nemusel jsem se o nic starat. Na čem bych měl naopak zapracovat?: Trošku zahaprovali advokati, ale to člověk nemá plně pod kontrolou. Využili byste služeb znovu? Jistě. Proč byste mě doporučili ostatním?: Plná spokojenost. Profesionalita.

Jiří Šimon
|
Zdroj: https://jirisimon.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

02.11.2020

Děkuji.

Kontaktní formulář


Nahoru