Hodnocení makléře

Makléře Kamila Křížová

Kamila Křížová

Profil makléře
Hodnocení - Rád bych touto cestou doporučil všem, opravdu " PROFESIONÁLNÍ " služby makléřky Křížově.Že je na svém profesním místě naší rodinu přesvědčila při prodeji chalupy .Milá paní se vřelým jednáním .Těším se na další blížící se spolupráci. DOPORUČUJI ! 
M.V.

Rád bych touto cestou doporučil všem, opravdu " PROFESIONÁLNÍ " služby makléřky Křížově.Že je na svém profesním místě naší rodinu přesvědčila při prodeji chalupy .Milá paní se vřelým jednáním .Těším se na další blížící se spolupráci. DOPORUČUJI ! M.V.

Martin Válka

Hodnocení

Hodnoceno:

16.06.2021

Hodnocení - p. Křížová je spolehlivá profesionálka, která dobře zná svou práci. Je spolehlivá, ochotná profesionálka na svém místě. Jenom doporučuji byl jsem nadmíru spokojen.

p. Křížová je spolehlivá profesionálka, která dobře zná svou práci. Je spolehlivá, ochotná profesionálka na svém místě. Jenom doporučuji byl jsem nadmíru spokojen.

Vladimír Přikryl

Hodnocení

Hodnoceno:

13.10.2020

Hodnocení - Paní Makléřka je ochotná, milá a řešila nám i věci nad rámec dojednaných služeb. Náš domek prodala za nejvyšší možnou cenu. S manželkou jsme byli velice spokojeni. Doporučujeme spolupráci s p. Kamilou Křížovou.

Paní Makléřka je ochotná, milá a řešila nám i věci nad rámec dojednaných služeb. Náš domek prodala za nejvyšší možnou cenu. S manželkou jsme byli velice spokojeni. Doporučujeme spolupráci s p. Kamilou Křížovou.

Čížek František

Hodnocení

Hodnoceno:

13.10.2020


Nahoru