Datum vytvoření videa Moderní makléř: Jak se stát makléřem? je 17. 5. 2022 17. 5. 2022

Moderní makléř: Jak se stát makléřem?

Pro práci makléře všechny níže uvedené věci nepotřebujete. Pokud se chcete stát dobrým a moderním makléřem, jsou naopak nepostradatelné.

Bez čeho se neobejdete?

dobrého vybavení, hlavně kvalitního mobilního telefonu týmu lidí, kteří vám pomohou ke skvělé prezentaci schopnosti vyjednávat podnikatelského myšlení. Slibujeme, že takováhle práce makléře vás bude určitě bavit. Stejně jako nás.

Chcete o nás vědět ještě více? https://www.domamakleri.cz/7-duvodu-proc-chcete-do-naseho-tymu-realitnich-makleru/ Kdo je Dominik Ženatý? nadšený realitní makléř z Brna ředitel kanceláře DOMA realitní makléři podnikatel, který svou práci miluje a pořád ho baví Podívejte se na další díly ze série Moderní makléř: Proč se stát moderním makléřem https://www.youtube.com/watch?v=Xjv2DfXRNKA Jak se stát modernÍm makléřem https://www.youtube.com/watch?v=G0SbpU5H6mo Co makléři přináší homestaging? https://www.youtube.com/watch?v=0Q_PXAWG63E https://www.domamakleri.cz​​ Dejte nám like na Facebooku https://www.facebook.com/makleremdoma/​​ Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/domamakleri/

Autor článku
Autor videa Moderní makléř: Jak se stát makléřem? - makléř Mgr. Dominik Ženatý, MBA
Mgr. Dominik Ženatý, MBA
Realitní makléř Profil autora

Nahoru