Makléře Mgr. Dominik Ženatý, MBA
REALITNÍ MAKLÉŘ

Mgr. Dominik Ženatý, MBA

Kontaktujte mě

PROFIL

Obchod i vedení obchodních týmů se v mém životě objevují již od roku 2003. Začal jsem s realitami, od nich jsem přešel k plynovým kotlům a kamnům, následovaly květiny, až mě cesta osudu opět zavedla k nemovitostem. Za tu dobu jsem nasbíral hromadu zkušeností i desítky prodaných nemovitostí a realizovaných projektů. Také jsem se naučil, že slušné a etické jednání Vám dodá nejen dobrý pocit, ale hlavně upřímnou spokojenost klienta. Ačkoliv řídím kancelář DOMA, rád se věnuji i samotné makleřině. A když zrovna neprodávám reality, vařím, hraji volejbal, curling a deskové hry, v zimě lyžuji a také rád ochutnávám dobrá moravská vína.

Číst více

KONTAKTY

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 23x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Služby Dominika Ženatého mohu rozhodně doporučit. Postaral se o prodej našeho bytu v Žabovřeskách. Vším nás provedl a ještě ochotně konzultoval i náš nákup nového domu. Profesionální služby, vše zařízené a vždy byl k dispozici, když jsme s ním potřebovali mluvit. Je radost s ním spolupracovat.

Služby Dominika Ženatého mohu rozhodně doporučit. Postaral se o prodej našeho bytu v Žabovřeskách. Vším nás provedl a ještě ochotně konzultoval i náš nákup nového domu. Profesionální služby, vše zařízené a vždy byl k dispozici, když jsme s ním potřebovali mluvit. Je radost s ním spolupracovat.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/DominikZenatyRealitniSpecialista/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - The service was absolutely amazing, from the flat purchase start till its end. Mr. Zenaty made really great job, he was reliable, on time and kept promises. I can only recommend his services. Continue like this!

The service was absolutely amazing, from the flat purchase start till its end. Mr. Zenaty made really great job, he was reliable, on time and kept promises. I can only recommend his services. Continue like this!

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

I will! Thank you.

Hodnocení - Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup DOMA realitních makléřů. Již potřetí jsem využila jejich realitních služeb a musím říct, že přesně takto si představuji realitní kancelář, se kterou chci spolupracovat. Makléř p. Ženatý mi velmi pozorně naslouchal, poradil, když jsem potřebovala, a pokaždé mi našel nemovitost, ze které jsem byla nadšená. Obdivuji rozsah jeho znalostí a odbornosti. U jedné nemovitosti bylo zapotřebí najít netradiční řešení. Nebál se toho, neřekl, že to nejde, a opravdu to řešení našel. Rychlost, se kterou probíhala komunikace, byla blesková. Zároveň je velmi příjemné, že je to i laskavý člověk, který se do vás dokáže vcítit. Kancelář DOMA a zejména p. Ženatého doporučuji, kdekoliv můžu.

Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup DOMA realitních makléřů. Již potřetí jsem využila jejich realitních služeb a musím říct, že přesně takto si představuji realitní kancelář, se kterou chci spolupracovat. Makléř p. Ženatý mi velmi pozorně naslouchal, poradil, když jsem potřebovala, a pokaždé mi našel nemovitost, ze které jsem byla nadšená. Obdivuji rozsah jeho znalostí a odbornosti. U jedné nemovitosti bylo zapotřebí najít netradiční řešení. Nebál se toho, neřekl, že to nejde, a opravdu to řešení našel. Rychlost, se kterou probíhala komunikace, byla blesková. Zároveň je velmi příjemné, že je to i laskavý člověk, který se do vás dokáže vcítit. Kancelář DOMA a zejména p. Ženatého doporučuji, kdekoliv můžu.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Kontaktní formulář


Nahoru