Hodnocení makléře

Makléře Mgr. Dominik Ženatý, MBA

Mgr. Dominik Ženatý, MBA

Profil makléře
Hodnocení - Služby Dominika Ženatého mohu rozhodně doporučit. Postaral se o prodej našeho bytu v Žabovřeskách. Vším nás provedl a ještě ochotně konzultoval i náš nákup nového domu. Profesionální služby, vše zařízené a vždy byl k dispozici, když jsme s ním potřebovali mluvit. Je radost s ním spolupracovat.

Služby Dominika Ženatého mohu rozhodně doporučit. Postaral se o prodej našeho bytu v Žabovřeskách. Vším nás provedl a ještě ochotně konzultoval i náš nákup nového domu. Profesionální služby, vše zařízené a vždy byl k dispozici, když jsme s ním potřebovali mluvit. Je radost s ním spolupracovat.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/DominikZenatyRealitniSpecialista/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - The service was absolutely amazing, from the flat purchase start till its end. Mr. Zenaty made really great job, he was reliable, on time and kept promises. I can only recommend his services. Continue like this!

The service was absolutely amazing, from the flat purchase start till its end. Mr. Zenaty made really great job, he was reliable, on time and kept promises. I can only recommend his services. Continue like this!

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

I will! Thank you.

Hodnocení - Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup DOMA realitních makléřů. Již potřetí jsem využila jejich realitních služeb a musím říct, že přesně takto si představuji realitní kancelář, se kterou chci spolupracovat. Makléř p. Ženatý mi velmi pozorně naslouchal, poradil, když jsem potřebovala, a pokaždé mi našel nemovitost, ze které jsem byla nadšená. Obdivuji rozsah jeho znalostí a odbornosti. U jedné nemovitosti bylo zapotřebí najít netradiční řešení. Nebál se toho, neřekl, že to nejde, a opravdu to řešení našel. Rychlost, se kterou probíhala komunikace, byla blesková. Zároveň je velmi příjemné, že je to i laskavý člověk, který se do vás dokáže vcítit. Kancelář DOMA a zejména p. Ženatého doporučuji, kdekoliv můžu.

Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup DOMA realitních makléřů. Již potřetí jsem využila jejich realitních služeb a musím říct, že přesně takto si představuji realitní kancelář, se kterou chci spolupracovat. Makléř p. Ženatý mi velmi pozorně naslouchal, poradil, když jsem potřebovala, a pokaždé mi našel nemovitost, ze které jsem byla nadšená. Obdivuji rozsah jeho znalostí a odbornosti. U jedné nemovitosti bylo zapotřebí najít netradiční řešení. Nebál se toho, neřekl, že to nejde, a opravdu to řešení našel. Rychlost, se kterou probíhala komunikace, byla blesková. Zároveň je velmi příjemné, že je to i laskavý člověk, který se do vás dokáže vcítit. Kancelář DOMA a zejména p. Ženatého doporučuji, kdekoliv můžu.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Makléř Dominik Ženatý je člověk na svém místě. Nejprve jsem s ním konzultoval nákup bytu - dostal jsem mnoho cenných rad. Později mě zastupoval právě při koupit bytu. Jeho rady jsou neocenitelné, protože hned při prohlídce vidí plno věcí které by laika netrkly. Poskytuje tu skvělou službu, že při koupi nemovitosti zastupuje Vás. Protože prodávající makléř logicky zastupuje jen a jen stranu prodávajícího majitele.

Makléř Dominik Ženatý je člověk na svém místě. Nejprve jsem s ním konzultoval nákup bytu - dostal jsem mnoho cenných rad. Později mě zastupoval právě při koupit bytu. Jeho rady jsou neocenitelné, protože hned při prohlídce vidí plno věcí které by laika netrkly. Poskytuje tu skvělou službu, že při koupi nemovitosti zastupuje Vás. Protože prodávající makléř logicky zastupuje jen a jen stranu prodávajícího majitele.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Pan Ženatý skvěle komunikoval - mailem i po telefonu. Termíny dodržovány přesně dle domluvy, pokud nemohl vzít telefon, zavolal zpátky či napsal sms. - za mě tak vše probíhalo ideálně a svižně.

Pan Ženatý skvěle komunikoval - mailem i po telefonu. Termíny dodržovány přesně dle domluvy, pokud nemohl vzít telefon, zavolal zpátky či napsal sms. - za mě tak vše probíhalo ideálně a svižně.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

To je samozřejmost.

Hodnocení - S Dominikem Ženatým spolupracuji již více než 7 let. Pomáhá mi s nákupy nemovitosti, následně je pronajímá a pokud je to aktuální, také výhradně prodává. S celým procesem nemám žádné starosti, na jeho profesionální přístup a dobrou orientace v oboru se dá spolehnout. Na první pohled není nejlevnější na trhu, ale příměr, že nejsem dost bohatý, abych kupoval levné věci, zde platí více než kde jinde. Vyzkoušejte, bude se vám to líbit. Já se těším na další spolupráci!

S Dominikem Ženatým spolupracuji již více než 7 let. Pomáhá mi s nákupy nemovitosti, následně je pronajímá a pokud je to aktuální, také výhradně prodává. S celým procesem nemám žádné starosti, na jeho profesionální přístup a dobrou orientace v oboru se dá spolehnout. Na první pohled není nejlevnější na trhu, ale příměr, že nejsem dost bohatý, abych kupoval levné věci, zde platí více než kde jinde. Vyzkoušejte, bude se vám to líbit. Já se těším na další spolupráci!

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://bit.ly/DOMAgoogle

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Děkuji, já také.

Hodnocení - Profesionální a hlavně lidský přístup. Pan Ženatý vyslechl všechny naše požadavky a doporučil nám hned několik pozemků a nakonec jsme si vybrali. Pan Ženatý s námi vše trpělivě prošel, odborně a zkušeně poradil a nakonec pomohl s vyřízením i financováním. Vřele doporučuji.

Profesionální a hlavně lidský přístup. Pan Ženatý vyslechl všechny naše požadavky a doporučil nám hned několik pozemků a nakonec jsme si vybrali. Pan Ženatý s námi vše trpělivě prošel, odborně a zkušeně poradil a nakonec pomohl s vyřízením i financováním. Vřele doporučuji.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/12787552-doma-realitni-makleri-brno-zabovresky.html#hodnoceni

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Moje zkušenost s touto realitkou byla výborná. Komunikoval jsem s p. Ženatým a vše na čem jsme se dohodli vždy platilo. Pokud budu v budoucnu zase něco ohledně realit potřebovat, s důvěrou se opět obrátím. A navíc Vás jistě potěší, že kromě vstřícného a férového přístupu, nabídnou vždy něco navíc. Za sebe mohu jenom doporučit!

Moje zkušenost s touto realitkou byla výborná. Komunikoval jsem s p. Ženatým a vše na čem jsme se dohodli vždy platilo. Pokud budu v budoucnu zase něco ohledně realit potřebovat, s důvěrou se opět obrátím. A navíc Vás jistě potěší, že kromě vstřícného a férového přístupu, nabídnou vždy něco navíc. Za sebe mohu jenom doporučit!

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/12787552-doma-realitni-makleri-brno-zabovresky.html#hodnoceni

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - RK DOMA Realitní makléři mohu doporučit. Konkrétně jsem nákup pozemku řešil s panem Dominikem Ženatým a zkušenost byla vynikající. Vše proběhlo dle domluvy.

RK DOMA Realitní makléři mohu doporučit. Konkrétně jsem nákup pozemku řešil s panem Dominikem Ženatým a zkušenost byla vynikající. Vše proběhlo dle domluvy.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/12787552-doma-realitni-makleri-brno-zabovresky.html#hodnoceni

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - RK DOMA Realitní makléři doporučuji. Konkrétně jsem nákup nemovitosti řešila s panem Dominikem Ženatým. Vše proběhlo dle domluvy.

RK DOMA Realitní makléři doporučuji. Konkrétně jsem nákup nemovitosti řešila s panem Dominikem Ženatým. Vše proběhlo dle domluvy.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/12787552-doma-realitni-makleri-brno-zabovresky.html#hodnoceni

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - UPDATE 2019: Nove jsem vyuzil i sluzbu odhadu ceny nemovitosti pro aktualni oceneni mych bytu. Vse probehlo rychle, s vecnym a graficky prehlednym vystupem. Doporucuju tak kancelar DOMA makleri i pro soucasne pronajimatele.2017: Tym Dominika Zenateho se vyznacuje maximalni profesionalitou a to zaroven s prstem na tepu doby. Takto vypada realitni kancelar 21. st.

UPDATE 2019: Nove jsem vyuzil i sluzbu odhadu ceny nemovitosti pro aktualni oceneni mych bytu. Vse probehlo rychle, s vecnym a graficky prehlednym vystupem. Doporucuju tak kancelar DOMA makleri i pro soucasne pronajimatele.
2017: Tym Dominika Zenateho se vyznacuje maximalni profesionalitou a to zaroven s prstem na tepu doby. Takto vypada realitni kancelar 21. st.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/makleremdoma/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Když jsme Dominikovi poprvé zavolali s prosbou o pomoc při výběru a koupi pozemku a vysvětlili mu všechny naše podmínky, potřeby a možnosti, tak k našemu překvapení vysypal z rukávu hned 2 vhodné pozemky. Bohužel jsme v tu dobu byli ještě nerozumní a chtěli jsme výběru věnovat trochu více času. Během 6 měsíců, po dobu kterých se nám Dominik věnoval jsme viděli nespočet nabídek, objeli několik pozemků a pár jsme jich málem koupili. Každopádně na konci této doby jsme stejně skončili u jednoho z pozemků, které nám Dominik nabízel již při prvním telefonátu. Dominik nám pomohl s vyřízením veškerých náležitostí a ve všem co šlo nám vyhověl. Je zkrátka dobré mít makléře, který přesně ví co chcete (i když vy o tom ještě nevíte).

Když jsme Dominikovi poprvé zavolali s prosbou o pomoc při výběru a koupi pozemku a vysvětlili mu všechny naše podmínky, potřeby a možnosti, tak k našemu překvapení vysypal z rukávu hned 2 vhodné pozemky. Bohužel jsme v tu dobu byli ještě nerozumní a chtěli jsme výběru věnovat trochu více času. Během 6 měsíců, po dobu kterých se nám Dominik věnoval jsme viděli nespočet nabídek, objeli několik pozemků a pár jsme jich málem koupili. Každopádně na konci této doby jsme stejně skončili u jednoho z pozemků, které nám Dominik nabízel již při prvním telefonátu. Dominik nám pomohl s vyřízením veškerých náležitostí a ve všem co šlo nám vyhověl. Je zkrátka dobré mít makléře, který přesně ví co chcete (i když vy o tom ještě nevíte).

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/makleremdoma/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Dominik a jeho tým jsou borci na svém místě. Žádná masírka, věcné zhodnocení situace, nastavení parametrů pro zdárný obchod. Každému můžu jen doporučit.

Dominik a jeho tým jsou borci na svém místě.
Žádná masírka, věcné zhodnocení situace, nastavení parametrů pro zdárný obchod. Každému můžu jen doporučit.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/makleremdoma/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Díky panu Ženatému mohu jen slovně potvrdit své pětihvězdičkové ohodnocení.Moje první a zároveň vynikající zkušenost s realitní kanceláří!Mohu jen doporučit!Díky pane Ženatý

Díky panu Ženatému mohu jen slovně potvrdit své pětihvězdičkové ohodnocení.
Moje první a zároveň vynikající zkušenost s realitní kanceláří!
Mohu jen doporučit!
Díky pane Ženatý 🙂

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/makleremdoma/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022

Hodnocení - Spolupráce s DOMA je vždy velmi příjemná. Dominik Ženatý je opravdový profesionál na svém místě. Jsem rád, že je můj realitní makléř.

Spolupráce s DOMA je vždy velmi příjemná. Dominik Ženatý je opravdový profesionál na svém místě. Jsem rád, že je můj realitní makléř.

Mgr. Dominik Ženatý, MBA
|
Zdroj: https://www.facebook.com/makleremdoma/reviews

Hodnocení

Hodnoceno:

17.01.2022


Nahoru