Jak pracuje realitní makléř Dr. Josef Mrňous a co všechno pro Vás rád udělá? Podívejte se na video.

Uvažujete o prodeji své nemovitosti? Jaro a léto jsou pro prodej ten nejvhodnější čas. Dříve než se rozhodnete, je třeba si ujasnit, co od takového kroku očekáváte.


Když prodávám tak za jakou cenu? Záleží mi na tom, kdo nemovitost koupí? Chci prodat rychle? Když to mám ujasněné, tak na koho se obrátit? Pro prodej je to jasná volba. Vyberte si profesionály. Kde je hledat? Možností je celá řada. Na doporučení, z realitních serverů, ze sociálních sítí. Už první telefonát vám hodně napoví. Realitní zprostředkovatel, který neví na co se ptát, když mluví s prodávajícím, nebo není schopen odpovědět na základní údaje k nemovitosti, kterou nabízí k prodeji, asi tou správnou volbou nebude. V realitách pracuji 12 let a za tu dobu jsem prodal kolem stovky nemovitostí po celé republice. Od chat, přes chalupy v hrozném stavu, po luxusní nemovitosti s veškerým komfortem a zázemím. Od malých bytů před rekonstrukcí po velké a luxusní byty. Patřím mezi nejlepší makléře v celorepublikové síti Nextreality. Při prezentaci nemovitostí spolupracuji s profesionály, takže fotografie, video prohlídky, dron, vizualizace a hlavně výtečný právní servis jsou samozřejmostí. Taková prezentace osloví množství zájemců a pak není problém jakoukoli nemovitost prodat. Mou předností je zkušenost a umění vyjednávat ke spokojenosti mých klientů. Pokud vás to zaujalo a uvažujete o prodeji nemovitosti, budu rád, když se na mě obrátíte. Zaručuji seriózní jednání a lidský přístup, určitě budete spokojeni.

Autor článku
Autor videa Jak pracuje realitní makléř Dr. Josef Mrňous a co všechno pro Vás rád udělá? Podívejte se na video. - makléř Dr. Josef Mrňous
Dr. Josef Mrňous
Realitní makléř Profil autora Položit dotaz

Máte dotaz na autora článku? Kontaktujte ho.

Máte dotaz na autora článku? Kontaktujte ho.


Nahoru