Úvodní obrázek makléře Alena Lužná
Makléř Alena Lužná
Realitní makléř

Alena Lužná

Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

PROFIL

Něco málo o mně...

Dobrý den, jmenuji se Alena Lužná a dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svůj příběh.

Celý život pracuji s lidmi, proto jsem se v roce 2016 rozhodla pro profesi realitní makléřky. Je to práce, ve které jsem našla smysl života. Jsem šťastná, že mohu lidem pomáhat s výběrem jedné z důležitých životních potřeb - bydlením. Velice ráda Vám pomohu s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti, anebo najít nový domov. V životě a v práci se řídím morálními zásadami a ke klientům přistupuji lidsky, profesionálně a s respektem. Důvěra a spokojenost klienta je u mne na prvním místě. Každý případ je jedinečný a proto také k němu přistupuji s odpovědností. Spokojený klient je pro mě ten správný motor, který mě žene kupředu a je pro mě tou nejlepší odměnou. A čím se řídím v mé profesi? Moje motto je: “Nemovitosti jsou o morálce, o lidech a s lidmi.” A jak řekl pan Werich: “Mít rád lidi a milovat lidi, to je to celé tajemství a snad jediný recept na štěstí...”

Vážená klientko, vážený kliente. Přijměte ode mne pozvání na šálek dobré kávy nebo čaje, popovídáme si, proberu s Vámi možnosti prodeje a pokud se rozhodnete pro naši spolupráci, velice ráda Vás bezpečně provedu celým obchodním procesem prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Vy se věnujte svým koníčkům a rodině a starosti nechejte na mně.

Těším se na setkání.

Vaše Alča 🙏❤️

Číst více

KONTAKTY

Adresa

Topolná 464, 687 11 Topolná

Praxe v oboru
8 let
Pojištěn u pojišťovny
ČSOB pojišťovna a.s.

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 39x

Přidat hodnocení

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Služby paní Aleny vřele doporučujeme, naše rodina je využila při pronájmu bytu. Kdy byla potřeba pouze jedna osobní schůzka přímo v bytě a veškerá ostatní komunikace probíhala velmi rychle a flexibilně pomocí e-mailu či telefonu. Veškeré naše požadavky brala jako předem splněné a dotazy zodpovězené.

Služby paní Aleny vřele doporučujeme, naše rodina je využila při pronájmu bytu. Kdy byla potřeba pouze jedna osobní schůzka přímo v bytě a veškerá ostatní komunikace probíhala velmi rychle a flexibilně pomocí e-mailu či telefonu. Veškeré naše požadavky brala jako předem splněné a dotazy zodpovězené.

Jana Běťáková

Hodnocení

Hodnoceno:

06.03.2024

Hodnocení - Pani Alena Luzna nam zprostredkovala koupi bytu ve Zline. Pristup pani Luzne był velmi profesionalni. Vse podrobne vysvetlila a behem celeho procesu była velice ochotna, mila a trpeliva. S jejimi sluzbami jsme były naprosto spokojene a spolupraci s pani Luznou vrele doporucujeme.
 
Petra Meal & Andrea Vcelakova

Pani Alena Luzna nam zprostredkovala koupi bytu ve Zline. Pristup pani Luzne był velmi profesionalni. Vse podrobne vysvetlila a behem celeho procesu była velice ochotna, mila a trpeliva. S jejimi sluzbami jsme były naprosto spokojene a spolupraci s pani Luznou vrele doporucujeme. Petra Meal & Andrea Vcelakova

Petra Meal

Hodnocení

Hodnoceno:

03.03.2024

Hodnocení - Díky Alence a její profesionalitě byl náš byt pronajat do týdne od inzerce. Vše proběhlo rychle a bez problémů, aniž bychom se my museli o něco starat. Alenku Lužnou všem jen doporučujeme.
Petr a Lucie Fajkusovi

Díky Alence a její profesionalitě byl náš byt pronajat do týdne od inzerce. Vše proběhlo rychle a bez problémů, aniž bychom se my museli o něco starat. Alenku Lužnou všem jen doporučujeme. Petr a Lucie Fajkusovi

Lucie Fajkusová

Hodnocení

Hodnoceno:

23.01.2024

Nejnovější příspěvky v poradně

Kontaktní formulář

Avatar makléře Alena Lužná
Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

Nahoru