Úvodní obrázek makléře Alena Lužná
Makléř Alena Lužná
Realitní makléř

Alena Lužná

Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

PROFIL

Něco málo o mně...

Dobrý den, jmenuji se Alena Lužná a dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svůj příběh.

Celý život pracuji s lidmi, proto jsem se v roce 2016 rozhodla pro profesi realitní makléřky. Je to práce, ve které jsem našla smysl života. Jsem šťastná, že mohu lidem pomáhat s výběrem jedné z důležitých životních potřeb - bydlením. Velice ráda Vám pomohu s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti, a nebo najít nový domov. V životě a v práci se řídím morálními zásadami a ke klientům přistupuji lidsky, profesionálně a s respektem. Důvěra a spokojenost klienta je u mne na prvním místě. Každý případ je jedinečný a proto také k němu přistupuji s odpovědností. Spokojený klient je pro mě ten správný motor, který mě žene kupředu a je pro mě tou nejlepší odměnou. A čím se řídím v mé profesi? Moje motto je: “Nemovitosti jsou o morálce, o lidech a s lidmi.” A jak řekl pan Werich: “Mít rád lidi a milovat lidi, to je to celé tajemství a snad jediný recept na štěstí...”

Vážená klientko, vážený kliente. Přijměte ode mne pozvání na šálek dobré kávy nebo čaje, popovídáme si, proberu s Vámi možnosti prodeje a pokud se rozhodnete pro naši spolupráci, velice ráda Vás bezpečně provedu celým obchodním procesem prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Vy se věnujte svým koníčkům a rodině a starosti nechejte na mně.

Těším se na setkání.

Vaše Alča 🙏❤️

Číst více

KONTAKTY

Adresa

Topolná 464, 687 11 Topolná

Praxe v oboru
6 let
Pojištěn u pojišťovny
ČSOB pojišťovna a.s.

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 29x

Přidat hodnocení

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Jsem velice spokojená s Vaší prací a službami. Všechno zařízeno korektně, rychle a s přihlédnutím k mým osobním potřebám. Velké poděkování a hodně štěstí.

Jsem velice spokojená s Vaší prací a službami. Všechno zařízeno korektně, rychle a s přihlédnutím k mým osobním potřebám. Velké poděkování a hodně štěstí.

Eva Becková

Hodnocení

Hodnoceno:

07.03.2023

Hodnocení - Potkat se a jednat po dlouhé době s takovým profesionálem, jakým paní Alena je, jsem velmi vetovala. Její charakteristické vlastnosti jsou vstřícnost, ochota pomoci, loajálnost a preciznost, z čehož poté vyplývá dokonalý výsledek z dobře odvedené práce. Můžu ji všem vřele doporučit. Mnohokrát děkuji za spolupráci a budu se těšit na další.

Potkat se a jednat po dlouhé době s takovým profesionálem, jakým paní Alena je, jsem velmi vetovala. Její charakteristické vlastnosti jsou vstřícnost, ochota pomoci, loajálnost a preciznost, z čehož poté vyplývá dokonalý výsledek z dobře odvedené práce. Můžu ji všem vřele doporučit. Mnohokrát děkuji za spolupráci a budu se těšit na další.

Mgr. Leona Juliána Kadlec, Ph. D.

Hodnocení

Hodnoceno:

05.03.2023

Hodnocení - Vrele doporucuji. Vse vybavene a pripravene k uplne spokojenosti 😉

Vrele doporucuji. Vse vybavene a pripravene k uplne spokojenosti 😉

Petr Wollmuth

Hodnocení

Hodnoceno:

04.03.2023

Nejnovější příspěvky v poradně

Kontaktní formulář

Avatar makléře Alena Lužná
Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

Nahoru