Úvodní obrázek makléře Alena Lužná
Makléř Alena Lužná
Realitní makléř

Alena Lužná

Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

PROFIL

Něco málo o mně...

Dobrý den, jmenuji se Alena Lužná a dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svůj příběh.

Celý život pracuji s lidmi, proto jsem se v roce 2016 rozhodla pro profesi realitní makléřky. Je to práce, ve které jsem našla smysl života. Jsem šťastná, že mohu lidem pomáhat s výběrem jedné z důležitých životních potřeb - bydlením. Velice ráda Vám pomohu s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti, anebo najít nový domov. V životě a v práci se řídím morálními zásadami a ke klientům přistupuji lidsky, profesionálně a s respektem. Důvěra a spokojenost klienta je u mne na prvním místě. Každý případ je jedinečný a proto také k němu přistupuji s odpovědností. Spokojený klient je pro mě ten správný motor, který mě žene kupředu a je pro mě tou nejlepší odměnou. A čím se řídím v mé profesi? Moje motto je: “Nemovitosti jsou o morálce, o lidech a s lidmi.” A jak řekl pan Werich: “Mít rád lidi a milovat lidi, to je to celé tajemství a snad jediný recept na štěstí...”

Vážená klientko, vážený kliente. Přijměte ode mne pozvání na šálek dobré kávy nebo čaje, popovídáme si, proberu s Vámi možnosti prodeje a pokud se rozhodnete pro naši spolupráci, velice ráda Vás bezpečně provedu celým obchodním procesem prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Vy se věnujte svým koníčkům a rodině a starosti nechejte na mně.

Těším se na setkání.

Vaše Alča 🙏❤️

Číst více

KONTAKTY

Adresa

Topolná 464, 687 11 Topolná

Praxe v oboru
8 let
Pojištěn u pojišťovny
ČSOB pojišťovna a.s.

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 43x

Přidat hodnocení

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Moc děkujeme paní Lužné za velmi rychlý a hladký průběh při koupi bytu.  Její ochota kdykoliv poradit a pomoci se opravdu jen tak nevidí. Velmi si ceníme lidského přístupu a zájmu. Co slíbí, to splní. Pomohla nám s vyklizením bytu i s převody dodavatelů služeb. Rádi ji doporučíme a už teď se těšíme na spolupráci ohledně prodeje našeho bytu. Ještě jednou, děkujeme.
Vyoralovi

Moc děkujeme paní Lužné za velmi rychlý a hladký průběh při koupi bytu. Její ochota kdykoliv poradit a pomoci se opravdu jen tak nevidí. Velmi si ceníme lidského přístupu a zájmu. Co slíbí, to splní. Pomohla nám s vyklizením bytu i s převody dodavatelů služeb. Rádi ji doporučíme a už teď se těšíme na spolupráci ohledně prodeje našeho bytu. Ještě jednou, děkujeme. Vyoralovi

Irena Vyoralová

Hodnocení

Hodnoceno:

07.06.2024

Hodnocení - Skvělá

Skvělá

Dana Ježová

Hodnocení

Hodnoceno:

07.06.2024

Hodnocení - Velká spokojenost s veškerými činnostmi souvisejícími s prodejem bytu. Zejména vyzdvihuji porozumění a operativní řešení vzniklých situaci. Jsem mile překvapena tím, kolik činností pro mne, jako klienta, paní makléřka učinila a všechny je zvládla na jedničku s hvězdičkou.

Velká spokojenost s veškerými činnostmi souvisejícími s prodejem bytu. Zejména vyzdvihuji porozumění a operativní řešení vzniklých situaci. Jsem mile překvapena tím, kolik činností pro mne, jako klienta, paní makléřka učinila a všechny je zvládla na jedničku s hvězdičkou.

Hana Polášková

Hodnocení

Hodnoceno:

06.06.2024

Nejnovější příspěvky v poradně

Kontaktní formulář

Avatar makléře Alena Lužná
Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

Nahoru