Úvodní obrázek makléře Alena Lužná
Makléř Alena Lužná
Realitní makléř

Alena Lužná

Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

PROFIL

Něco málo o mně...

Dobrý den, jmenuji se Alena Lužná a dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svůj příběh. Celý život pracuji s lidmi, proto jsem se v roce 2016 rozhodla pro profesi realitní makléřky. Je to práce, ve které jsem našla smysl života. Jsem šťastná, že mohu lidem pomáhat s výběrem jedné z důležitých životních potřeb-bydlením. V životě a v práci se řídím morálními zásadami a ke klientům přistupuji lidsky, profesionálně a s respektem. Důvěra a spokojenost klienta je u mne na prvním místě. Každý případ je jedinečný a proto také k němu přistupuji s odpovědností. Spokojenost klienta je pro mě ten správný motor, který mě žene kupředu. A čím se řídím v mé profesi? Moje motto je: “Nemovitosti jsou o morálce, o lidech a s lidmi.” A jak řekl pan Werich: “Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí...”

Vážená klientko, vážený kliente. Přijměte ode mne pozvání na šálek dobré kávy nebo čaje, popovídáme si, proberu s Vámi možnosti prodeje a pokud se rozhodnete pro naši spolupráci, velice ráda Vás bezpečně provedu celým obchodním procesem prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Těším se na setkání.

Vaše Alča 🙏❤️

Číst více

KONTAKTY

Adresa

Topolná 464, 687 11 Topolná

Praxe v oboru
6 let
Pojištěn u pojišťovny
ČSOB pojišťovna a.s.

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 17x

Přidat hodnocení

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Moc doporučuji paní Alenu Lužnou. Je skutečná profesionálka a postará se opravdu o vše, co je potřeba vyřídit či zařídit ohledně prodeje a nebo pronájmu nemovistosti. Využila jsem její služby již několikrát a vždy jsem byla spokojena.

Moc doporučuji paní Alenu Lužnou. Je skutečná profesionálka a postará se opravdu o vše, co je potřeba vyřídit či zařídit ohledně prodeje a nebo pronájmu nemovistosti. Využila jsem její služby již několikrát a vždy jsem byla spokojena.

Veronika

Hodnocení

Hodnoceno:

24.06.2022

Hodnocení - Profesionální přístup, skvělé služby a úžasný člověk ! Doporučuji paní Lužnou!

Profesionální přístup, skvělé služby a úžasný člověk ! Doporučuji paní Lužnou!

Aneta Nemášová

Hodnocení

Hodnoceno:

11.05.2022

Hodnocení - Spolupráci s paní Alenou Lužnou hodnotím za 1. Sympatická, usměvavá, pohodová, vystupování velmi profesionální. Problémy řeší v klidu a s nadhledem. No prostě paní Makléřka s velkým M a na správném místě. DOPORUČUJI.

Spolupráci s paní Alenou Lužnou hodnotím za 1. Sympatická, usměvavá, pohodová, vystupování velmi profesionální. Problémy řeší v klidu a s nadhledem. No prostě paní Makléřka s velkým M a na správném místě. DOPORUČUJI.

Zbyněk Zemánek

Hodnocení

Hodnoceno:

02.05.2022

Kontaktní formulář

Avatar makléře Alena Lužná
Realitní makléř
Alena Lužná
Kontaktujte mě

Nahoru