Makléře Mirka Marcineková
REALITNÍ MAKLÉŘ

Mirka Marcineková

Kontaktujte mě

PROFIL

Po mé kariéře v oboru marketingu a reklamy nastala doba tří let, kdy jsem pečovala o mého nemocného otce. Následně poté jsem řešila, co budu dělat dále. Zpátky do oboru reklamy jsem už nechtěla. Trh si mezi tím rozebrali velcí hráči a vrátit se do reklamy by pro mne znamenalo, stát se zaměstnancem. Chtěla jsem se prostě zabývat něčím, co bude založené na dlouhodobé existenci. Dále jsem hledala možnost dělat něco, co bude nejen mou obživou, ale i seberealizací.

Reality mě zajímaly už dříve, ale vadila mně neserióznost některých makléřů, se kterými jsem se setkala při prodeji vlastních nemovitostí.  Stále jsem přemýšlela, že realitní servis, poskytovaný realitními kancelářemi prostřednictvím svých makléřů, musí být založen nejen na odborných znalostech, ale zejména na morálně čistých vlastnostech! Začala jsem tedy hledat, s jakou realitní kanceláří bych mohla začít spolupracovat. Pamatuji si, že to byla až 5 realitní kancelář, kam jsem přišla na pohovor. Nadšená jsem byla nejen z toho, že jsem našla přesně to, co jsem hledala tj., že realitní servis se dá klientům poskytovat buď perfektně anebo vůbec! Ale stala jsem se pro Adomus partnerem, spolupracujícím na společném cíli. Servis, který poskytujeme, je týmová práce, nikoli hra jednotlivců. To je hlavní důvod, proč jsem tady.   

Číst více

KONTAKTY

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 1x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Hodnocení - Vážení, s prodejem nemovitosti jsem neměla žádné zkušenosti. Zjistila jsem, že je to náročný proces a že nemám schopnosti, dostatek času, ani energie se do této akce pustit sama. Svěřila jsem svůj problém s nemovitou transakcí do rukou realitní kanceláře Adomus, a to konkrétně paní makléřce Mirce Marcinekové. Profesionální přístup v kombinaci s přístupem osobním a lidským má paní Mirka v plné míře. Dáma, která ví, umí, poradí, pomůže a zařídí vše potřebné k realizaci prodeje nad rámec svých profesních povinností. Mohu dál pokračovat ve výčtu superlativů.... Na závěr snad jen děkuji a to paní Mirko za vše, nejen Vám, ale i Vaší realitní kanceláři Adomus.

Vážení, s prodejem nemovitosti jsem neměla žádné zkušenosti. Zjistila jsem, že je to náročný proces a že nemám schopnosti, dostatek času, ani energie se do této akce pustit sama. Svěřila jsem svůj problém s nemovitou transakcí do rukou realitní kanceláře Adomus, a to konkrétně paní makléřce Mirce Marcinekové. Profesionální přístup v kombinaci s přístupem osobním a lidským má paní Mirka v plné míře. Dáma, která ví, umí, poradí, pomůže a zařídí vše potřebné k realizaci prodeje nad rámec svých profesních povinností. Mohu dál pokračovat ve výčtu superlativů.... Na závěr snad jen děkuji a to paní Mirko za vše, nejen Vám, ale i Vaší realitní kanceláři Adomus.

Miroslava Krechterová
|
Zdroj: http://mirkamarcinekova.cz/#reference

Hodnocení

Hodnoceno:

19.12.2019

Kontaktní formulář


Nahoru