Makléře Petr Žáček
REALITNÍ MAKLÉŘ

Petr Žáček

Kontaktujte mě

PROFIL

Mé jméno je Petr Žáček, prodejem i nákupem nemovitostí se zabývám od roku 2009. Specializuji se na prodej realit v Praze a okolí do 30 km. 

S týmem odborníků jsem mimo jiné realizoval i několik vlastních projektů v oblasti koupě, rekonstrukce, pronájmu a prodeje několika nemovitostí, včetně bytového domu. Díky těmto zkušenostem nejsem jen teoretickým realitním poradcem ale profesionálem ve svém oboru.    

Mým hlavním cílem je co nejefektivněji prodat Vaši nemovitost. Proto se při své práci obklopuji vždy prověřenými profesionály z řad projektantů, stavařů i právníků, díky kterým jsem schopen vyřešit i složitější případy. Prezentaci Vaší nemovitosti pro mě navrhuje a zpracovává známý pražský fotograf Ladislav Cibulka.

Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Sjednáte-li si se mnou nezávaznou schůzku, pozvu Vás na výbornou kávu a poradím, jak úspěšně prodat i Vaší nemovitost.

Číst více

KONTAKTY

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 1x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Hodnocení - Přes Realitní společnost Praha jsem prodávala 2 nemovitosti a jednu kupovala. Veškeré mé transakce měl na starosti makléř Petr Žáček, který byl vždy velmi profesionální a flexibilní. Byla jsem nadšena také z profesionálních a nijak nezkreslujících fotografií a stejně tak natočených podpůrných videí - vtipné, živé a věcné, zohledňující lokalitu, ale také genius loci prodávané nemovitosti. Prodej i koupě realit byla zvládnutá na jedničku od samého začátku až do profesionálního dotažení do konce. Velmi ráda doporučuji dále.

Přes Realitní společnost Praha jsem prodávala 2 nemovitosti a jednu kupovala. Veškeré mé transakce měl na starosti makléř Petr Žáček, který byl vždy velmi profesionální a flexibilní. Byla jsem nadšena také z profesionálních a nijak nezkreslujících fotografií a stejně tak natočených podpůrných videí - vtipné, živé a věcné, zohledňující lokalitu, ale také genius loci prodávané nemovitosti. Prodej i koupě realit byla zvládnutá na jedničku od samého začátku až do profesionálního dotažení do konce. Velmi ráda doporučuji dále.

Petra E. Votočková
|
Zdroj: https://www.google.com/search?q=realitn%C3%AD+spole%C4%8Dnost+praha&client=firefox-b-d&sxsrf=AOaemvLsEYNr3UhBu7kMBXFOT7DQQSeMtw%3A1637320350750&ei=noaXYYuiLdnvkgWSq7WYDQ&ved=0ahUKEwiL6Y7PpaT0AhXZt6QKHZJVDdMQ4dUDCA0&uact=5&oq=realitn%C3%AD+spole%C4%8Dnost+praha&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBAgjECcyCwguEIAEEMcBEK8BMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yCQgAEMkDEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjoHCCMQsAMQJzoHCAAQRxCwAzoECAAQQzoKCC4QxwEQ0QMQQzoLCC4QgAQQsQMQgwE6DgguEIAEELEDEMcBENEDOg4ILhCABBCxAxDHARCjAjoFCAAQgAQ6CgguEMcBEK8BEEM6CAgAEIAEELEDOhEILhCABBCxAxCDARDHARCvAToLCC4QgAQQxwEQ0QM6BwgjELACECc6CgguEMcBENEDEA06CgguEMcBEK8BEA06BAgAEA06BggAEA0QHkoECEEYAFDqA1i7I2DQJGgCcAJ4AIABrAGIAd4WkgEEOS4xN5gBAKABAcgBA8ABAQ&sclient=gws-wiz#lrd=0x470b9571d869de83:0x8f936edcc0329e1f,1,,,

Hodnocení

Hodnoceno:

19.11.2021

Kontaktní formulář


Nahoru