Makléře Žáček Dalibor
REALITNÍ MAKLÉŘ

Žáček Dalibor

Kontaktujte mě

PROFIL

V realitách se pohybuji od roku 1990, kdy byla založena naše realitní kancelář, jako první v Českých Budějovicích.

Za dobu své působnosti jsem zrealizoval stovky prodejů a pronájmů nemovitostí, ale i několik vlastních developerských projektů.

Pro svou práci využívám profesionální realitní marketing, homestaging a virtuální homestaging nemovitosti, videoprohlídky, zpracování 3D půdorysů nemovitosti, prezentaci na sociálních sítích atd. Navštivte moje webové stránky https://www.rkzacek.cz/nemovitosti/ a přesvědčte se sami.

Zajistím pro Vás kompletní realitní servis, včetně právdních služeb renomované advokátní kanceláře.

Neváhejte se na mě obrátit i v případě, že potřebujete pouze radu či konzultaci z oboru nemovitostí, včetně ocenění Vaší nemovitosti zdarma.

 

Číst více

KONTAKTY

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

4,8

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 26x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Spolupráci s RK Žáček mohu jen doporučit. Na začátku roku jsem prodával nemovitost, během 14 dnů byla prodána. Nejvíce si cením profesionálního lidského přístupu, při řešení všech problémů a řešení byl pan Žáček velice ochotný a napomocný. Pro příští prodej/koupi/pronájem bych zvolila znovu stejnou RK. Děkuji. Monika Smrtková

Spolupráci s RK Žáček mohu jen doporučit. Na začátku roku jsem prodával nemovitost, během 14 dnů byla prodána. Nejvíce si cením profesionálního lidského přístupu, při řešení všech problémů a řešení byl pan Žáček velice ochotný a napomocný. Pro příští prodej/koupi/pronájem bych zvolila znovu stejnou RK. Děkuji.

 Monika Smrtková

Žáček Dalibor
|
Zdroj: http://www.rkzacek.cz

Hodnocení

Hodnoceno:

21.06.2024

Hodnocení - S realitní kanceláří jsem byl nadmíru spokojen. Zejména bych chtěl vyzdvihnout jednání p.Mertla, který byl pořád na telefonu a se vším co jsem potřeboval vyšel vstříc. Určitě bych neváhal využít znova služeb realitní kanceláře pana Žáčka. Martin Humler

S realitní kanceláří jsem byl nadmíru spokojen. Zejména bych chtěl vyzdvihnout jednání p.Mertla, který byl pořád na telefonu a se vším co jsem potřeboval vyšel vstříc. Určitě bych neváhal využít znova služeb realitní kanceláře pana Žáčka.

 Martin Humler

Žáček Dalibor
|
Zdroj: http://www.rkzacek.cz

Hodnocení

Hodnoceno:

21.06.2024

Děkujeme.

Hodnocení - Ráda
bych vyjádřila svou spokojenost s realitní kanceláří Dalibora Žáčka, která mi
pomohla s prodejem domu. Přístup byl velmi profesionální, a to i přes složitost
případu. Byla jsem nadmíru spokojena a tuto realitní kancelář mohu všem vřele
doporučit Miriam
Zarbo

Ráda bych vyjádřila svou spokojenost s realitní kanceláří Dalibora Žáčka, která mi pomohla s prodejem domu. Přístup byl velmi profesionální, a to i přes složitost případu. Byla jsem nadmíru spokojena a tuto realitní kancelář mohu všem vřele doporučit

 

Miriam Zarbo

Žáček Dalibor
|
Zdroj: http://www.rkzacek.cz

Hodnocení

Hodnoceno:

18.06.2024

Děkujeme.

Kontaktní formulář


Nahoru