Makléře František Novotný
REALITNÍ MAKLÉŘ

František Novotný

Kontaktujte mě

PROFIL

Desátým rokem se věnuji na 100% realitnímu zprostředkování a víte co? - baví mě to!

Baví mě přinášet užitek svým klientům, zhodnocovat jejich aktiva při prodeji i pronájmu, baví mě být realitním makléřem.

Prodeji se věnuji od roku 1992, byl jsem výkonným i vedoucím členem obchodních týmů a vedl své kolegy i zaměstnance v časech hojnosti i v časech těžkých. Mám letité zkušenosti s prodejem služeb i výrobků, bohaté zkušenosti s jednáním snad se všemi typy zákazníků, a stále sleduji změny, přemýšlím nad trendy a učím se novým přístupům, které přináší rozvoj technologií. Ze starých návyků si ponechávám, aspoň doufám, jen ty dobré, jako že „dané slovo zavazuje“ a potvrdilo se mi, že „s poctivostí se lépe žije“.

Samozřejmostí jsou u mě komplexní realitní, poradenské služby i finanční služby, odhady pro dědická řízení, řešení exekučně zatížených nemovitostí, tedy vše, co Vám nabízí dobrý realitní zprostředkovatel. Navíc s poctivostí, erudicí a tahem na bránu, chuť vyhrávat mám stále.

Rád realizuji referenční obchody, kdy je zákazník s výsledkem spokojený, když na něm vydělá a informaci o tom sdělí svým známým.

A protože „dobrý strom nese dobré ovoce“… snažím se „nést dobré ovoce“ svým klientům i já. Touto cestou kráčím a rád o tom přesvědčím i Vás.

Prostě a jednoduše jsem@tvujmakler.cz

Číst více

KONTAKTY

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 3x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Hodnocení - V roce 2018 jsme se rozhodli prodat některé pozemky a byl nám doporučen realitní makléř František Novotný.Profesionální přístup, skvěle připravené smlouvy, srozumitelná a jasná komunikace, ochota vše vysvětlit, příjemné  klidné vystupování a zápal pro věc člověka, kterého jeho práce opravdu baví, to je naše zkušenost. Takže mohu poděkovat a dále doporučovat. V případě potřeby víme s jistotou, kam se obrátit.

V roce 2018 jsme se rozhodli prodat některé pozemky a byl nám doporučen realitní makléř František Novotný.

Profesionální přístup, skvěle připravené smlouvy, srozumitelná a jasná komunikace, ochota vše vysvětlit, příjemné  klidné vystupování a zápal pro věc člověka, kterého jeho práce opravdu baví, to je naše zkušenost. Takže mohu poděkovat a dále doporučovat. V případě potřeby víme s jistotou, kam se obrátit.

František Novotný
|
Zdroj: https://www.tvujmakler.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

28.04.2022

Děkuji Šárko.

Ať se Vám i bratrovi daří.

Zdravím Vás do Borkovan.

Hodnocení - František Novotný je opravdu profesionál na svém místě, což se potvrdilo poprvé na podzim roku 2013 při prodeji bytu. Oslovil nás svou znalostí místních poměrů, byl ochotný, důvěryhodný a přesně věděl co je pro výhodný prodej potřeba udělat. V říjnu jsme se domluvili na první schůzce, připravili vše potřebné a pan Novotný začal nabízet byt k prodeji. V listopadu jsme jednali s několika vážnými zájemci a již 2.12.2013 podepisovali kupní smlouvu. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a dovolím si říct, že i kupující to vnímal úplně stejně.Výborných zkušeností s panem Novotným jsme proto bez váhání využili i o dva roky později, kdy jsme se rozhodli stěhovat do mého rodného města a potřebovali jsme rychle prodat novostavbu rodinného domu. I v tomto případě jsme se na Fr. Novotného mohli plně spolehnout a spolupráce probíhala v klidu, pohodě a bez dalších starostí pro nás. Vždy jsme byli dopředu informováni o všem, co se bude dít a dohodnuté platilo, nečekala nás tedy žádná nepříjemná překvapení. I přes drobné úřední překážky, které za nás vyřešil pan Novotný, se kupec našel velmi rychle a za dva měsíce jsme podepisovali kupní smlouvu. S čistým svědomím tedy můžeme pana Novotného jen doporučit.

František Novotný je opravdu profesionál na svém místě, což se potvrdilo poprvé na podzim roku 2013 při prodeji bytu. Oslovil nás svou znalostí místních poměrů, byl ochotný, důvěryhodný a přesně věděl co je pro výhodný prodej potřeba udělat. V říjnu jsme se domluvili na první schůzce, připravili vše potřebné a pan Novotný začal nabízet byt k prodeji. V listopadu jsme jednali s několika vážnými zájemci a již 2.12.2013 podepisovali kupní smlouvu. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a dovolím si říct, že i kupující to vnímal úplně stejně.

Výborných zkušeností s panem Novotným jsme proto bez váhání využili i o dva roky později, kdy jsme se rozhodli stěhovat do mého rodného města a potřebovali jsme rychle prodat novostavbu rodinného domu. I v tomto případě jsme se na Fr. Novotného mohli plně spolehnout a spolupráce probíhala v klidu, pohodě a bez dalších starostí pro nás. Vždy jsme byli dopředu informováni o všem, co se bude dít a dohodnuté platilo, nečekala nás tedy žádná nepříjemná překvapení. I přes drobné úřední překážky, které za nás vyřešil pan Novotný, se kupec našel velmi rychle a za dva měsíce jsme podepisovali kupní smlouvu. S čistým svědomím tedy můžeme pana Novotného jen doporučit.

František Novotný
|
Zdroj: https://www.tvujmakler.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

28.04.2022

Děkuji za Váš přístup, za Vaše vyjádření.

Ať se Vám v Šumperku dobře bydlí.

Fr. Novotný


Hodnocení - Když jsme se rozhodli prodat byt, oslovil jsem Františka Novotného a bylo to dobré rozhodnutí.Opakovaně se mi potvrdilo, že František je poctivý, přemýšlivý a schopný profesionál, který se stal, a nejen nám, naším osobním realitním makléřem. V průběhu let 2016-2019 se na výbornou zhostil prodeje bytu v centru Brna, rodinného domu v Žabovřeskách, vily tamtéž a rodinného domu v Praze. Vždy s vyšší prodejní cenou, než bylo v tu dobu v místě obvyklé a nad naše očekávání.Velkou pečlivost František věnuje přípravě prodeje, kde nám byl nápomocný znalostí svého oboru, doporučeními, ale i praktickou pomocí. V rámci prodeje se projevila jeho erudice a čtvrtstoletí praxe v uzavírání obchodních dohod. Františkův proobchodní přístup, úroveň jednání, kvalita fotografií, zpracování nabídek, přehledná smluvní dokumentace a nastavené procesy mě přesvědčily o tom, že realitní makléř František Novotný pro nás byl a nadále i bude dobrou volbou ve výběru realitního profesionála.

Když jsme se rozhodli prodat byt, oslovil jsem Františka Novotného a bylo to dobré rozhodnutí.

Opakovaně se mi potvrdilo, že František je poctivý, přemýšlivý a schopný profesionál, který se stal, a nejen nám, naším osobním realitním makléřem. V průběhu let 2016-2019 se na výbornou zhostil prodeje bytu v centru Brna, rodinného domu v Žabovřeskách, vily tamtéž a rodinného domu v Praze. Vždy s vyšší prodejní cenou, než bylo v tu dobu v místě obvyklé a nad naše očekávání.

Velkou pečlivost František věnuje přípravě prodeje, kde nám byl nápomocný znalostí svého oboru, doporučeními, ale i praktickou pomocí. V rámci prodeje se projevila jeho erudice a čtvrtstoletí praxe v uzavírání obchodních dohod. Františkův proobchodní přístup, úroveň jednání, kvalita fotografií, zpracování nabídek, přehledná smluvní dokumentace a nastavené procesy mě přesvědčily o tom, že realitní makléř František Novotný pro nás byl a nadále i bude dobrou volbou ve výběru realitního profesionála.

František Novotný
|
Zdroj: https://www.tvujmakler.cz/reference/

Hodnocení

Hodnoceno:

28.04.2022

Děkuji Vám pane Kotku za důvěru.

bylo mi ctí a potěšením.

František Novotný

Kontaktní formulář


Nahoru