Makléře Ing. Rut Piklová
REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. Rut Piklová

Kontaktujte mě

PROFIL

Už jako malé děti přemýšlíme o tom, co budeme dělat nebo lépe řečeno, co by nás bavilo. Toto hledání svého uplatnění každý prožívá intenzivně při výběru školy, a přesto ne každý zvolí správně. Já však věřím tomu, že když člověk dělá to, co ho baví, tak to dělá dobře. Já jsem měla již při studiu na vysoké škole možnost nahlédnout do světa obchodu, a právě tam se zrodila moje láska k práci s lidmi, komunikaci a hledání kompromisů - v obchodě s vidinou spokojených zákazníků. Mnoho zkušeností a znalostí o obchodě jsem získala ve svém prvním zaměstnání v obchodním a marketingovém oddělení. Před 14 lety jsem propojila svoje zájmy ze stavebnictví a obchodu a nastoupila do světa realitního businessu. Nejdůležitější je pro mě spokojenost zákazníka, ráda svým klientům naslouchám a pak hledám vhodnou cestu právě pro ně. Svoji práci miluji, každé setkání s novým člověkem je pro mě inspirací a každý uzavřený obchod radostí.

Co pro vás ráda udělám:

Prodám nebo pronajmu váš

  • dům

  • byt

  • pozemek

  • komerční prostor - obchod, kancelář, sklad, výrobnu apod.

 

A aby vše povedlo k vaší spokojenosti, zajistím:

  • přípravu nemovitosti na prodej včetně profesionálního Home stagingu

  • fotografie od profesionálního fotografa

  • pro vaši nemovitost připravím jasnou marketingovou strategie
  • celý obchodní případ zaštítí renomovaná Advokátní kancelář

Číst více

KONTAKTY

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 4x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Obchod proběhl velice rychle. Ocenil jsem profesionální přístup při přípravě bytu k prodeji a hlavně nádherný fotky! Navýšení ceny považuji za příjemný bonus. Děkuji a doporučuji.

Obchod proběhl velice rychle. Ocenil jsem profesionální přístup při přípravě bytu k prodeji a hlavně nádherný fotky! Navýšení ceny považuji za příjemný bonus. Děkuji a doporučuji.

Zámečník Vít

Hodnocení

Hodnoceno:

10.11.2021

Hodnocení - Petr Jeřábek    Makléřka Rut Piklová pracovala profesionálně, ochotně a vstřícně. Byt perfektně připravila k nafocení, pro inzerci a k prohlídkám. Díky tomu velice rychle našla kupce a ještě za super cenu. Zařídila všechny náležitosti ohledně prodeje, dokumentaci, smlouvy i daňové přiznání. Jsem moc spokojený s přímým, přátelským a férovým jednáním.

Petr Jeřábek    

Makléřka Rut Piklová pracovala profesionálně, ochotně a vstřícně. Byt perfektně připravila k nafocení, pro inzerci a k prohlídkám. Díky tomu velice rychle našla kupce a ještě za super cenu. Zařídila všechny náležitosti ohledně prodeje, dokumentaci, smlouvy i daňové přiznání. Jsem moc spokojený s přímým, přátelským a férovým jednáním.

Ing. Rut Piklová
|
Zdroj: http://www.rehypex.cz

Hodnocení

Hodnoceno:

31.10.2021

Hodnocení - Martin Tuma - majitel společnosti Ingenieurbüro TumaDE:„Sehr geehrte Frau Rut Piklova, ich möchte mich bei Ihnen für Ihre hervorragende Arbeit recht herzlich bedanken, vom ersten Moment an haben Sie auf mich einen sehr versierten und kompetenten Eindruck gemacht, mich sofort alle Informationen zur Verfügung gestellt und mir durchaus auch die Risiken und kritischen Fragen genannt auf die ich achten soll. Ich selbst als unerfahrener Verkäufer hätte sicher sehr viel, viel mehr Zeit gebraucht, um das Ganze auf den Weg zu bringen. Während des Abwicklung des Verkaufs ist mir aufgefallen, wie seriös und informativ vorgehen und auch sehr flexibel auf meinen Terminwünsch reagierten. Ihr äußerst kompetentes, angenehmes und unkompliziertes Vorgehen bei der Vermittlung war sehr professionell und hat mich auch sehr beeindruckt. Sie waren für mich eine große Hilfe und sehr entlastend, was für mich bezüglich der Entfernung zwischen meinem Wohnsitz und dem Verkauf Objekt ganz große Rolle gespielt hat. Ich möchte mich für Ihre erbrachten Leistungen noch Mal herzlich bedanken und gleichzeitig auch Ihnen mitteilen, dass ich jederzeit Ihre Dienstleistungen mit vollem Vertrauen zu Ihnen und Ihrem Unternehmen in Anspruch nehmen würde.CZE:Vážená paní Rut Piklová, chtěl bych Vám srdečně poděkovat za Vaši vynikající práci, od prvního momentu jste na mě působila velmi zkušeným a kompetentním dojmem, poskytla jste mi neprodleně veškeré informace a upozornila mě i na rizika a kritické otázky. Já sám, jako nezkušený prodejce, bych jistě potřeboval mnohem, mnohem více času na provedení obchodu. Při vypořádání prodeje se mi líbil Váš seriózní a informativní přístup a také to, jak jste velmi flexibilně reagovala na můj návrh termínu schůzky. Váš vysoce kompetentní, příjemný a nekomplikovaný přístup ke zprostředkování byl velmi profesionální a velmi na mě zapůsobil. Byla jste pro mě velkou pomocí a ulehčením, což hrálo velkou roli z důvodu vzdálenosti mezi mým bydlištěm a prodávaným objektem. Rád bych Vám za Vaše poskytnuté služby ještě jednou srdečně poděkoval a zároveň Vás informoval, že služby Vaše a Vaší společnosti rád kdykoli s plnou důvěrou využiji.

Martin Tuma - majitel společnosti Ingenieurbüro Tuma


DE:
„Sehr geehrte Frau Rut Piklova, ich möchte mich bei Ihnen für Ihre hervorragende Arbeit recht herzlich bedanken, vom ersten Moment an haben Sie auf mich einen sehr versierten und kompetenten Eindruck gemacht, mich sofort alle Informationen zur Verfügung gestellt und mir durchaus auch die Risiken und kritischen Fragen genannt auf die ich achten soll. Ich selbst als unerfahrener Verkäufer hätte sicher sehr viel, viel mehr Zeit gebraucht, um das Ganze auf den Weg zu bringen. Während des Abwicklung des Verkaufs ist mir aufgefallen, wie seriös und informativ vorgehen und auch sehr flexibel auf meinen Terminwünsch reagierten. Ihr äußerst kompetentes, angenehmes und unkompliziertes Vorgehen bei der Vermittlung war sehr professionell und hat mich auch sehr beeindruckt. Sie waren für mich eine große Hilfe und sehr entlastend, was für mich bezüglich der Entfernung zwischen meinem Wohnsitz und dem Verkauf Objekt ganz große Rolle gespielt hat. Ich möchte mich für Ihre erbrachten Leistungen noch Mal herzlich bedanken und gleichzeitig auch Ihnen mitteilen, dass ich jederzeit Ihre Dienstleistungen mit vollem Vertrauen zu Ihnen und Ihrem Unternehmen in Anspruch nehmen würde.


CZE:
Vážená paní Rut Piklová, chtěl bych Vám srdečně poděkovat za Vaši vynikající práci, od prvního momentu jste na mě působila velmi zkušeným a kompetentním dojmem, poskytla jste mi neprodleně veškeré informace a upozornila mě i na rizika a kritické otázky. Já sám, jako nezkušený prodejce, bych jistě potřeboval mnohem, mnohem více času na provedení obchodu. Při vypořádání prodeje se mi líbil Váš seriózní a informativní přístup a také to, jak jste velmi flexibilně reagovala na můj návrh termínu schůzky. Váš vysoce kompetentní, příjemný a nekomplikovaný přístup ke zprostředkování byl velmi profesionální a velmi na mě zapůsobil. Byla jste pro mě velkou pomocí a ulehčením, což hrálo velkou roli z důvodu vzdálenosti mezi mým bydlištěm a prodávaným objektem. Rád bych Vám za Vaše poskytnuté služby ještě jednou srdečně poděkoval a zároveň Vás informoval, že služby Vaše a Vaší společnosti rád kdykoli s plnou důvěrou využiji.

Ing. Rut Piklová
|
Zdroj: http://www.rehypex.cz

Hodnocení

Hodnoceno:

31.10.2021

Vážený pane Tůma, děkuji za vaše doporučení a budu se těšit na další setkání s vámi.

Kontaktní formulář


Nahoru