Makléře Ing. Dana Sládková
REALITNÍ MAKLÉŘ

Ing. Dana Sládková

Kontaktujte mě

PROFIL

Proč si vybrat právě mě pro prodej nebo pronájem nemovitosti?

Rozhodli jste se prodat nebo pronajmout nemovitost?

Pak jste na správném místě a ráda vám se vším pomůžu. V oboru realit se pohybuji od roku 2015. Ještě daleko dříve jsem řešila nákup, rekonstrukce a prodej vlastních nemovitostí k bydlení nebo odpočinku. Vím, jaké překážky se mohou vyskytnout a jaké pocity mají prodávající. Vaší nemovitosti se budu věnovat se stejnou péčí, kterou jsem dávala těm svým.

Na počátku se sejdeme

Popovídáme si o vašich záměrech, potřebách, tužbách a snech. Začneme budovat náš společný vztah na základě vzájemné důvěry.  Aby se obchod podařil, je důležité, abychom si vzájemně rozuměli a abychom si důvěřovali. To je základ naší spolupráce.

Co vám nabídnu?

Provedu vás krok za krokem celým procesem. Stanovíme správnou prodejní cenu nemovitosti. K tomu využívám zkušenosti, cenové mapy a uskutečněné prodeje podle Katastru nemovitostí.

Navrhnu nejlepší strategii, která bude ušita přímo na míru pro vaši nemovitost.  Pracuji s nejmodernějšími technologiemi na trhu. Začínám přípravou nemovitosti, profesionálním nafocením, videoprohlídkou, propagací na realitních serverech.  Využívám ještě mnoho dalších možností, např. 3D prohlídku nemovitosti, virtuální homestaging, reklamní kampaň na Facebooku, s kterými vás ráda seznámím.

Co bude dál?

O každé prohlídce vaší nemovitosti vás budu ihned podrobně informovat. Budete seznámeni s vyjádřením klienta ke koupi, jeho hodnocením nemovitosti a dalšími podrobnostmi.

Co vám mohu nabídnout navíc?

Díky svému technickému vzdělání a mým zkušenostem, mohu velmi dobře ohodnotit technický stav vaší nemovitosti. Pomůžu vám vyladit nedostatky a při prohlídkách vypíchnout skvělá technická řešení, výhody a možnosti využití nemovitosti. Mohu také nechat zpracovat Protokol o technické inspekci nemovitosti, která zamezí případným problémům do budoucna.

Jak vše bude dokončeno?

Samozřejmostí je mimo jiné zajištění právní služby v průběhu procesu včetně zpracování a podpisu realitní smlouvy, úschovy peněz a zápisu do katastru nemovitostí.

Těším se na spolupráci. Využiji všech svých znalostí a zkušeností, abyste byli spokojeni.

Číst více

KONTAKTY

Spolupráce s RK

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 4x

Ohodnotit makléře

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - S pronájmem našeho bytu paní Sládkovou jsme byli nadmíru spokojeni. Nejdůležitější bod pro nás byla možnost výběru nájemníka podle zjištěných informací paní Sládkové. Byt jsme díky ní rychle a úspěšně pronajali. Její služby opět rádi využijeme.RNDr. Magdalena Michlová

S pronájmem našeho bytu paní Sládkovou jsme byli nadmíru spokojeni. Nejdůležitější bod pro nás byla možnost výběru nájemníka podle zjištěných informací paní Sládkové. Byt jsme díky ní rychle a úspěšně pronajali. Její služby opět rádi využijeme.

RNDr. Magdalena Michlová

Ing. Dana Sládková
|
Zdroj: https://danasladkova.cz/reference

Hodnocení

Hodnoceno:

11.02.2022

Děkuji za Vaše poděkování. Velice si toho vážím. Jsem ráda, že jste spokojená a vše dopadlo podle Vašich představ. Sládková

Hodnocení - U paní Sládkové si vážím především vstřícnosti a trpělivosti, se kterou odpovídala na naše četné dotazy. Díky profesionálnímu přístupu a pracovitosti odvedla svou práci přesně podle našich představ. Byt se prodal velice rychle a za cenu, kterou jsme ani nečekali. Vřele doporučuji.Zuzana Titěrová

U paní Sládkové si vážím především vstřícnosti a trpělivosti, se kterou odpovídala na naše četné dotazy. Díky profesionálnímu přístupu a pracovitosti odvedla svou práci přesně podle našich představ. Byt se prodal velice rychle a za cenu, kterou jsme ani nečekali. Vřele doporučuji.

Zuzana Titěrová

Ing. Dana Sládková
|
Zdroj: https://danasladkova.cz/reference

Hodnocení

Hodnoceno:

11.02.2022

Vážená paní Titěrová,

velice ráda jsem Vám říkala každý krok, který bude následovat. Vím, jak je důležité vědět, co se bude dít a kdy se dokončí prodej Vašeho bytu. Sládková

Hodnocení - Paní Sládková, oceňuji Vaše velmi rychlé jednání a informovanost o každém kroku týkajícího se prodeje mého bytu. Díky Vašim užitečným radám a pracovnímu nasazení se podařilo kupce najít během 1 měsíce. Jsem vděčný i za vyřízení všech potřebných dokumentů a úřadů, které mi ušetřilo spoustu času.Martin Kaplan

Paní Sládková, oceňuji Vaše velmi rychlé jednání a informovanost o každém kroku týkajícího se prodeje mého bytu. Díky Vašim užitečným radám a pracovnímu nasazení se podařilo kupce najít během 1 měsíce. Jsem vděčný i za vyřízení všech potřebných dokumentů a úřadů, které mi ušetřilo spoustu času.

Martin Kaplan

Ing. Dana Sládková
|
Zdroj: https://danasladkova.cz/reference

Hodnocení

Hodnoceno:

11.02.2022

Vážený pane Kaplane,

velice si vážím Vašeho hodnocení. Bylo mi potěšením Vám pomoci s prodejem Vašeho bytu. Sládková

Kontaktní formulář


Nahoru