Úvodní obrázek makléře Miroslava Chvojková
Makléř Miroslava Chvojková
Realitní makléř

Miroslava Chvojková

Realitní makléř
Miroslava Chvojková
Kontaktujte mě

PROFIL

Pomáhám lidem zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby koupili svůj domov nebo prodali nemovitost bezpečně a rychle. 

 Obor realit mám vystudovaný a nyní si plním svůj sen. Sen o práci v realitním businessu, se zkušeností z korporátního světa.

 Dvanáct let jsem působila v korporátních, personálních společnostech na manažerských pozicích (zejména v obchodě) v ČR i zahraničí.

 Je pro mě samozřejmostí profesionalita, znalost oboru, preciznost a spolehlivost – což je přesně to, co nabízím svým klientům.

 

Za svou práci v roce 2020/2021 jsem získala u Jaroš & Partners Real Estate ocenění obchodník roku. V prvním kvartálu 2020 jsem získala certifikát "nejúspěšnější makléř kanceláře“ a makléř kvartálu.

Číst více

KONTAKTY

Adresa

mchvojkova@jaros-partners.cz

KLIENTSKÁ HODNOCENÍ

5

Hodnocení klientů: Vynikající

Hodnoceno: 10x

Přidat hodnocení

Reference klientů

Archiv referencí makléře
Hodnocení - Rád bych touto formou vyjádřil poděkování Vaší realitní kanceláři a zejména pak Vaší realitní makléřce Mirce Chvojkové za profesionální a kvalitní práci při prodeji našeho domu.Celá spolupráce byla od začátku až do konce na velmi vysoké úrovni a vedla k velmi rychlému prodeji nemovitosti. Všechny poskytnuté služby byly profesionální a paní makléřka byla skvělá a dokonce i velmi trpělivá, když se vyskytly drobné komplikace :-) Vše za nás bez problémů zařídila a vždy si zachovala optimismus a vlídné jednání.Jsem velice rád, že jsme zvolili služby Vaší realitní kanceláře. Pokud v budoucnu budeme realizovat nějaký další prodej nemovitosti, určitě se na Vás a paní Chvojkovou velice rádi obrátíme.Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji Vám a celému Vašemu týmu mnoho úspěchů!Miloš Zahradecký

Rád bych touto formou vyjádřil poděkování Vaší realitní kanceláři a zejména pak Vaší realitní makléřce Mirce Chvojkové za profesionální a kvalitní práci při prodeji našeho domu.

Celá spolupráce byla od začátku až do konce na velmi vysoké úrovni a vedla k velmi rychlému prodeji nemovitosti. Všechny poskytnuté služby byly profesionální a paní makléřka byla skvělá a dokonce i velmi trpělivá, když se vyskytly drobné komplikace :-) Vše za nás bez problémů zařídila a vždy si zachovala optimismus a vlídné jednání.

Jsem velice rád, že jsme zvolili služby Vaší realitní kanceláře. Pokud v budoucnu budeme realizovat nějaký další prodej nemovitosti, určitě se na Vás a paní Chvojkovou velice rádi obrátíme.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji Vám a celému Vašemu týmu mnoho úspěchů!

Miloš Zahradecký

Miroslava Chvojková
|
Zdroj: https://www.google.com/search?q=jaro%C5%A1+%26+partners+%7C+real+estate+%7C+jaros-partners&sxsrf=ALeKk01JNdECLO6G1JG-nLW3I2EJzfn_kQ%3A1623236997267&ei=haHAYO_hD4qdrgSjyZDICA&oq=jaro%C5%A1+%26+partners+%7C+real+estate+%7C+jaros-partners&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAxQAFgAYMdvaABwAngAgAFziAFzkgEDMC4xmAEAqgEHZ3dzLXdpesABAQ&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwivuO6EtYrxAhWKjosKHaMkBIkQ4dUDCA4

Hodnocení

Hodnoceno:

27.08.2021

Velice děkujeme za velice pozitivní hodnocení paní Chvojkové a naší společnosti. 

Hodnocení - “Rád bych poděkoval paní Chvojkové, ale i celému týmu pana Jaroše za jejich profesionální přístup a rychlé jednání. Vše bylo velmi příjemné a vždy jsme se na všem dohodli ke vzájemné spokojenosti. Velmi oceňuji především osobní přístup a rozhodně bych se na paní Chvojkovou opět obrátil, mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkujeme, Součkovi”

“Rád bych poděkoval paní Chvojkové, ale i celému týmu pana Jaroše za jejich profesionální přístup a rychlé jednání. Vše bylo velmi příjemné a vždy jsme se na všem dohodli ke vzájemné spokojenosti. Velmi oceňuji především osobní přístup a rozhodně bych se na paní Chvojkovou opět obrátil, mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkujeme, Součkovi”

Miroslava Chvojková
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/13199830-jaros-partners-real-estate-kladno.html

Hodnocení

Hodnoceno:

27.08.2021

“Děkujeme za kladné hodnocení, velmi nás těší, že jste s našimi službami spokojen. Pokud pro Vás budeme moci do budoucna cokoli udělat, neváhejte se na nás obrátit.”

Hodnocení - “Velká spokojenost, paní Chvojková - profesionální přístup, doporučuji.”

“Velká spokojenost, paní Chvojková - profesionální přístup, doporučuji.”

Miroslava Chvojková
|
Zdroj: https://www.firmy.cz/detail/13199830-jaros-partners-real-estate-kladno.html

Hodnocení

Hodnoceno:

27.08.2021

“Děkujeme pane Tišere :-)”

Nejnovější příspěvky v poradně

Kontaktní formulář

Avatar makléře Miroslava Chvojková
Realitní makléř
Miroslava Chvojková
Kontaktujte mě

Nahoru